Webtanbul - Dijital Reklam Ajansı

Web Tasarım

Markanızın web sitesi tasarımını profesyonellerin eline bırakın. Zamandan ve bütçeden tasarruf ederek, %100 mobil uyumlu, seo uyumlu, güvenlik sertifikalı, özel yönetim panelli bir web sitesine sahip olun. Sahip olacağınız web sitesinin tasarımını, kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutabilecek şekilde uygulayarak, web sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizde daha çok vakit geçirmesini, aradığını kolayca bulabilmesi, sitedeki ürün ya da hizmetin satılmasını hedefliyoruz.

Kullanıcı odaklı ve tüm cihazlarla tam uyumlu (multi-resposnive) web sitesi tasarlamanın yanı sıra, yeni nesil tasarım ve yazılım trendlerini uygulayarak, aynı zamanda %100 SEO uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz. SEO denince akla her ne kadar Google sıralaması gelse de, Bing, Yahoo, Yandex gibi diğer arama motorlarının da algoritmasına uygun altyapı sayesinde, tüm arama motorlarının, sitenizi daha iyi tanımasına olanak sağlayarak, arama sonuçlarında daha başarılı bir performans sergileyebilirsiniz.

Artık Hemen Herşey Mobil

Günümüz Türkiyesi’nde, mobil cihazlardan internet kullanımı, ortalama olarak 56 milyon civarlarındadır. Bu nedenle web sitesi tasarlarken kullanıcı deneyiminde dikkatimizi mobil cihazlara doğru yönelttik. Doğru bir web sitesi tasarımının markanıza katacağı değer ise;

  • Trendlere uygun tasarım ile kullanıcıların beğenisinin yükselmesi,
  • Arama motorlarında bilinilirlik seviyesinin artması sayesinde potansiyel, müşterilerin artması
  • Siteniz ziyaretçilerinin davranışlarını ölçümleyerek daha fazla gelişim,
  • Sitenize entegre edilecek çeşitli yazılımsal altyapılar ile potansiyel müşterilerle anlık iletişim kurma kabiliyeti.
  • Buraya sığdıramadığımız çok daha fazla özellik…

Markanızın website çalışması için daha fazla beklemeden, ekonomik ve hızlı website çözümlerimizden yararlanmak için bugün bizimle temas kurun, hayalinizdeki siteyi tasarlayıp yayınlayalım.

95 +
Mutlu Müşteri
1000 +
Tamamlanan Proje