Webtanbul - Dijital Reklam Ajansı

Google ADS Reklamları

Markanızın, Google Ads reklamlarından daha fazla verim alması için yapacağımız optimizasyon çalışmaları sayesinde, satışlarınızı daha fazla yükseltmenizi ve daha çok kitleye ulaşmanızı hedefliyoruz. 

Markanızın, Google Ads görüntülü reklamlar, arama reklamları gibi direkt satış odaklı reklamlarını, kendi reklamlarımız gibi optimize ederek en yüksek verimi elde etmeniz için çalışıyoruz. Google Ads’de reklam vermek son derece basit gibi görünse de, veri işleme, “Ads Seo” gibi kavramları bir araya getirerek harika sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

İndirimli Google Ads Reklam Hizmeti

Markanızın, Google Ads’de reklamını yarı yarıya indirimli şekilde yapmaya hazır mısınız? Optimizasyon hizmeti harici olan bu çalışmamızda, örneğin günlük 2.000 TL bütçeli reklamınızı 1.000 TL’ye çıkartıyoruz. Daha az bütçeyle daha fazla reklam harcaması sayesinde şu avantajlara sahip olursunuz:

  • Reklam harcamalarınızın daha az olması sayesinde ürün ve hizmetlerinize daha çok bütçe ve zaman ayırırsınız.
  • Rakiplerinizden birkaç adım daha önde olur ve sektörünüzde gerek müşteriler gerek rakipleriniz tarafından daha sık konuşulan bir marka haline gelirsiniz.
  • Daha az bütçelerle daha yüksek verim elde edebilir ve satışlarınızı arttırırsınız.
  • Düşen reklam maliyetleri neticesinde işinizi daha da büyütebilir, hatta globale taşıyabilirsiniz.

İndirimli reklamların oldukça fazla avantajı var ve tüm bunlar sizi bekliyor. Hemen şimdi bizimle temas kurun ve teklif alın.

95 +
Mutlu Müşteri
1000 +
Tamamlanan Proje